KONTAKTY

Igor Skovay
tel: 0908 174 224
skovaydw@gmail.com
www.starmaniaoriginal.sk

Starmania - Nemožná (live)

Starmania - Sklíčka (live)

Starmania - Unchain my heart


Starmania - Simply The Best

Hudobné Nástroje Poprad

 

ANKETA

Aké hity sa Vám najviac páčia?

Slovenské Slovenské 35% České České 20% Zahraničné Zahraničné 21% Latino Latino 23%

|| O NÁS ||

STARMANIA original

 

STARMANIA original je zoskupenie profesionálnych muzikantov.


Cieľom STARMANIE original je formou živých hudobných vystúpení na spoločenských podujatiach, plesoch a firemných akciách vytvárať a podporovať dobrú zábavu, ktorá Vás ani na chvíľu nenechá sedieť na stoličkách.


Našimi stálymi a nadmieru spokojnými klientmi sú poisťovňa Alianz, OVB, Orange, ZSE, Poštová banka, spoločnosť Siemens, SPP, Slovnaft, či Volkswagen. Pravidelne hrávame aj na plesoch, či už je to Mestský ples v Banskej Bystrici, Eurovia ples v Košiciach, Diamantový ples Donovaly, prestížny Ples Vranovčanov, až po záverečný ples plesovej sezóny - Bratislavský bál pod záštitou primátora Bratislavy.


V zostave STARMANIA original nájdete excelentnú Martinu Ostatníkovú, speváčku a moderátorku, vynikajúceho speváka Martina Máčeka a výborne hrajúcich hudobníkov, ktorí hrávali, či hrajú v hudobných skupinách patriacich k špičke slovenskej hudobnej scény - Paľo Hammel a Prúdy, Janko Lehotský, Fermata, Mária Čírová.


Členovia skupiny STARMANIA original účinkovali aj v mnohých televíznych projektoch - Superstar, Spolužiaci, naposledy v relácii Legendy popu, kde doprevádzali najväčšie české a slovenské hviezdy ako Karel Gott, Lucie Bíla, Marta Jandová, Nela Pocisková, Kuli, Robo Opatovský, Martin Chodúr, Katka Koščová, Lukáš Adamec, Zdenka Predná a mnohí ďalší.


STARMANIA original je najvyhľadávanejšia eventová a plesová skupina na Slovensku a v Čechách, ktorá má za sebou nespočetné množstvo úspešných vystúpení. Ich základom je skvelá zábava pri najväčších slovenských, českých a zahraničných hitoch.

STARMANIA original sa postará o vynikajúcu náladu aj na Vašej akcii.


Zapamätajte si, STARMANIA original je len jedna! 

 

Martina Ostatnikova

spev

Martin Maček

spev

Igor "Teo" Skovay

bicie

 

 

Matúš Karabin

klávesy

Ivan Zadrabaj

basgitara

Karol Borik

gitara

M2Q3ZTZ