Hrali sme aj na Sajfovej svadbe

Sme najžiadanejšia eventová kapela na Slovensku

O nás

STARMANIA original je zoskupenie profesionálnych muzikantov.

Cieľom STARMANIE original je formou živých hudobných vystúpení na spoločenských podujatiach, plesoch a firemných akciách vytvárať a podporovať dobrú zábavu, ktorá Vás ani na chvíľu nenechá sedieť na stoličkách.

Našimi stálymi a nadmieru spokojnými klientmi sú poisťovňa Alianz, OVB, Orange, ZSE, Poštová banka, spoločnosť Siemens, SPP, Slovnaft, či Volkswagen. Pravidelne hrávame aj na plesoch, či už je to Mestský ples v Banskej Bystrici, Eurovia ples v Košiciach, Diamantový ples Donovaly, prestížny Ples Vranovčanov, až po záverečný ples plesovej sezóny – Bratislavský bál pod záštitou primátora Bratislavy.

V zostave STARMANIA original nájdete excelentnú Martinu Ostatníkovú, speváčku a moderátorku, vynikajúceho speváka Martina Máčeka a výborne hrajúcich hudobníkov, ktorí hrávali, či hrajú v hudobných skupinách patriacich k špičke slovenskej hudobnej scény – Paľo Hammel a Prúdy, Janko Lehotský, Fermata, Mária Čírová.

Členovia skupiny STARMANIA original účinkovali aj v mnohých televíznych projektoch – Superstar, Spolužiaci, naposledy v relácii Legendy popu, kde doprevádzali najväčšie české a slovenské hviezdy ako Karel Gott, Lucie Bíla, Marta Jandová, Nela Pocisková, Kuli, Robo Opatovský, Martin Chodúr, Katka Koščová, Lukáš Adamec, Zdenka Predná a mnohí ďalší.

STARMANIA original je najvyhľadávanejšia eventová a plesová skupina na Slovensku a v Čechách, ktorá má za sebou nespočetné množstvo úspešných vystúpení. Ich základom je skvelá zábava pri najväčších slovenských, českých a zahraničných hitoch.

STARMANIA original sa postará o vynikajúcu náladu aj na Vašej akcii.

Zapamätajte si, STARMANIA original je len jedna!